Kredinotum.com

Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2016

Vakıfbank her sene olduğu gibi bu sene yılbaşı öncesinde ihtiyaç kredisi taleplerinize yılbaşına özel düşük faiz oranı ve dosya masrafsız bir kredi kampanyası hazırladı. Vakıfbank yılbaşı kredisi 2016 yılına sizi mutlu sokmak için 1,35’den başlayarak 1,43 arasında faiz oranıyla hazırladığı bu kampanyaya katılmak için sadece bir SMS göndererek katılabilirsiniz. Yapmanız gerekenler büyük harflerle YENIYIL yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 5724’e mesaj atabilirsiniz.

Örnek mesaj metni: YENIYIL 11111111111. Mesaj sonrası hızlı bir dönüş yapan Vakıfbank, ön onay alan tüm müşterilerini en yakın Vakıfbank şubesine veya Vakıfbank ile çalışan müşterileri için hesabının bağlı oldukları şubeye beklemektedir. SMS ile ön onay almanız durumunda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ilgili yazımızı okuyabilir, bu evrakları hazırladıktan sonra bankaya gidebilirsiniz. Aksi durumda bankada eksik evraklarınız nedeniyle işlemleriniz gecikebilmektedir.

Böyle bir sorun yaşamamak için önceden evraklarınızı hazırlayıp, bankaya gitmeniz gerekmekte olup eksiksiz evraklarla gitmek için banka şubenizi arayarak talep ettikleri evrakları teyit etmelisiniz. Bazı bankalar ihtiyaç kredilerinde standarttın dışında evrak talep ettiği gibi bazı bankalar sadece edevlet şifreniz ile de kredi kullandırabilmektedirler. Çünkü edevlet şifreniz ile giriş yaptıkları sistem üzerinden, sizden talep ettikleri tüm evrakları görüntüleyebilmekte, çıktısını alarak dosyanıza eklemektedirler.

36 aya kadar vadelendirilebilen ve uygun faiz oranı, uygun geri ödeme koşullarıyla özel sektör çalışanları, emekliler ve kamu çalışanlarının yararlanabileceği bu kredi kampanyası için son gün 31 Aralık. Ayrıca kredi başvurusunda kefil istememekte ve ön şart aranmamaktadır. Artan taksit seçeneğini de kullanabileceğiniz bu kampanyada gelir ve kredi notunuza göre, banka tarafından değerlendirilerek karşılıklı görüşme sonrası belirlenecektir. Bu kredi kampanyasında geri ödemeleri aylık eşit taksitler veya artan ödeme şeklide kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.