Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi

0
5 views
Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi
Yapı Kredi Bankası Alışveriş Kredisi
Rate this post

Dünya üzerinde sürekli olarak gelişim içerisinde olan insanlar bu gelişimin bir sonucu olarak sürekli olarak yeni ihtiyaçlarla karşılaşmaktadır. Bu gelişim ile birlikte artık hayatımızın neredeyse birçok kısmında aşina olduğumuz bankacılık sektörü de insanlar ile birlikte gelişmektedir. Bu gelişimi en başarılı şekilde takip eden bankalardan biri olan Yapı Kredi, insanların ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarına da birçok kredi imkanı sunmaktadır. Bireysel kredi başlığı altında değerlendirebileceğimiz alışveriş kredisi insanların ihtiyaçlarını karşılama amacıyla ortaya çıkartılmış ve birçok kolaylık sağlanarak sunulmuş bir bireysel kredi türüdür. Kredi deyince Yapı Kredi taksit kampanyaları aklımıza gelmektedir, bu sorunun en kesin ve doğru cevabını öğrenebilmek için yazımızı okumaya devam etmekteyiz.

Alışveriş Kredisi Deyince Korkmalı Mıyız?

Yapı Kredi kredi deyince korkmamamız için önümüze alışveriş kredisi için iki imkan sunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ertelemelerine müsaade etmek istemeyen Yapı Kredi, önceden Yapı Kredi üyesi olan işyerlerinden yapılacak kredi kartı harcamalarını şubelere giderek taksitlendirme imkanını sunmaktadır. Bu imkanla birlikte müşterilerinin tercihte bulunmasını isteyen Yapı Kredi, ayrıca önceden şubeleri ziyaret eden müşterilerine alışveriş miktarını kartlarına yükleyerek bu miktar üzerinden alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. İlk tercihte görüldüğü üzere bir nevi alışverişi taksitlendirme imkanını bizlere Yapı Kredi sunmaktadır. Yapı Kredi borç taksitlendirme numarası nedir tarzında bir soru aklımızın bir köşesinde yer alabilir. Bir numaraya sahip olmamakla beraber en yakın Yapı Kredi şubesi bu sorunun cevabına sahip olabilir. Bununla birlikte internet sayfası da ziyaret edilebilir.

alisveris-kredisi-yapi-kredi.jpg

Alışveriş Kredisi İçin Ödeme Tablosu ve Belgeler

Yapı Kredi alışveriş kredisi için birçok taksitlendirme imkanını sunmaktadır. Yapın Kredi alışveriş kredisi imkanını sunarken masrafsız olma özelliğini de vermektedir. Yapı Kredi masrafsız 3 taksit imkanı ile alışveriş kredinizi taksitlendirme imkanına sahip olup olmadığınızı Yapı Kredi internet sayfasında yer alan örnek ödeme tablosundan görebilirsiniz. İnternet sayfasında yer alan bilgilere göre 12-24 ay vade imkanına sahip olmakla birlikte farklı kredi tutarları bulunmaktadır. Teknolojiyi takip eden Yapı Kredi'nin açıklayıcı internet sayfası kafamızda beliren soruların cevabını barındırmaktadır. Bu kredi imkanı için gerekli belgeler ise müşteri ve kefil bulunuyorsa ikisi içinde istenen belgeler: Nüfus cüzdanımızın fotokopisi, gelir belgesi ve eğer adres sisteminde güncel adres bulunuyorsa gerek olmamakla beraber son 3 ay içinde yer alan faturalar veya son 3 ay içinde alınmış ikametgah belgesi.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bahar Kredilerinin Genel Özellikleri başlıklı makalemizde yapı kredi bahar kredisi kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER