Kredinotum.com

Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi 2017

Her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük kampanyaya imza atan Yapı Kredi Bankası yılbaşı kredisi 2017 yılı için hazırladığı kampanyada günde 10 TL’ye yeni yıla girin oldu.

Tüm yeni yıl ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapı kredi bankasının bu kampanyasından yararlanmak için Yapı Kredi web sitesinde Kredi Şimdi linkine tıklayabilir, SMS ile başvuru yapmak için YENIYIL yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak aylık belgelenebilir gelirinizi 4411’e sms olarak gönderebilirsiniz.

Örnek sms: YENIYIL 12345678901 1000 gibi olmalıdır. Ayrıca size en yakın Yapı Kredi şubesindeki bireysel kredi müşteri temsilcisi ile de görüşebilir 444 0 444 numaralı telefon bankacılığı üzerinden direkt olarak yeni yıl kredi kampanyası menüsüne bağlanarak başvuru yapabileceğiniz gibi en yakın Yapı Kredi ATM’sinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

9000TL ihtiyaç kredisi başvurunuzda Yapı Kredi bankası 1,25 faiz oranı ile birlikte 45 TL kredi tahsis ücreti talep etmekte olup dosya masrafı almamaktadır. 36 ay vadede 11.760TL geri ödeme almak üzere günlük 10TL’ye sizlere kredi sağlamaktadır.

Kredinizin onaylanması veya ön onay alması durumunda bankaya gitmeden önce ihtiyaç kredisi başvuru evrakları yazımızı okumanızı önerir, evraklarınızı önceden hazırlamanız durumunda kredinizin daha hızlı sonuçlanacağını hatırlatırız.

Yapı Kredi Bankası Yılbaşı Kredisi 2017
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.