Yapı Kredi POS Cihazı Komisyon Oranları

Yapı Kredi POS Cihazı Komisyon Oranları
Yapı Kredi POS Cihazı Komisyon Oranları

Türkiye’nin ilk özel bankası olarak kurulmuş olan Yapı Kredi Bankası özel kredi seçenekleri ve diğer tüm bankacılık ürünleri ile ihtiyaçlarını ertelemek istemeyen kişi ve kurumlara hizmet vermeye devam ediyor. Şube ve şube dışı bankacılık kanalları ile hizmetlerini sürdüren Yapı Kredi POS cihazı komisyon oranları ile de üye işyerlerinin beklentilerine tam anlamı ile yanıt veriyor.

450.000’i aşan POS sayısı ile Türkiye’nin işlem hacminde lider sadakat programına katılmış olan üye işyerlerinin ayrıcalıklarından yararlanmak ve uygun komisyon oranları ile hazırlanan kampanyalardan faydalanmak isteyen kişi ve kurumlar üye işyeri hizmetleri ile Yapı Kredi üye işyeri olmanın fırsatlarından anında yararlanmaya başlayabiliyor.

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu ayrıcalıklı kampanyalardan ve komisyon oranlarından yararlanabilmek ya da detaylı bilgilere sahip olabilmek için bankanın en yakın şubesini ziyaret etmek yeterlidir.

POS ürünleri ve destek hattı ile ilgili detaylı bilgiler için de bankanın internet şubesi ziyaret edilebilir. Hangi POS ürünün uygun olduğu ve komisyon oranları hakkındaki detaylı bilgiler için de hiç vakit kaybetmeden banka şubesini ziyaret ederek banka yetkilisi ile görüşme yapmak gerekmektedir.

Okumaya devam et

Görüşünü Belirt Kazan