Kredinotum.com

Ziraat Bankası internet Şubesi Şifre Alma

Ziraat Bankası internet şubesi aracılığı ile bankada bulunan hesaplara daha güvenli bir ortamda ulaşarak her türlü bankacılık işlemlerini kolayca yürütmek mümkündür. İnternet şubesi üzerinden günün her saatinde internet erişiminin olduğu noktalardan tüm bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Pek çok bankacılık işleminin şubelere kıyasla daha düşük ücretler ve daha az zaman dilimi içerisinde gerçekleşmesine olanak sunan Ziraat Bankası internet şubesi avantajlı oranlar ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bireysel internet şubesi hizmetlerinden ve avantajlarından yararlanabilmek için banka içerisinde bir vadesiz hesabın olması gerekmektedir. Vadesiz hesabın açılması üzerine internet şubesi üzerinden bankacılık işlemleri kolayca ve rahat bir şekilde sürdürülebilmektedir. Ayrıca SMS hatırlatma özelliği ile müşterilerinin para akışlarını kolay bir şekilde takip etmesini sağlamakta olan Ziraat Bankası, Ziraat internet şubesi üzerinden hesaba havale, EFT geldiği anda, vadeli hesabın dönüşünde, otomatik ödeme talimatı için hesap içerisinde yeterli tutarda para olmadığı durumlarda, devlet tahlili, repo, hazine bonosu, ve Eurobond vade dönüşünde, günlük olarak fonların fiyatları hususunda ücretsiz hatırlatma mesajları gönderilebilmektedir.

Bu mesajların alınabilmesi için de bankaya mesaj alımı hususunda talep belirtmek yeterli olmaktadır. İnternet şubesine bankanın web sayfası üzerinde yer alan online başvuru sayfasından Ziraat Banka Kart ya da kredi kartı ile veya hesabın bulunduğu şubelerden başvurmak mümkündür. Online başvuru kredi kartı ile yapılması durumunda vadesiz mevduat hesabı kartınıza tanımlı olması şubede yapılacak olan başvuru için de en az bir vadesiz mevduat hesabının olması gerekmektedir.

Online başvurular sırasında T.C. kimlik numarası ve bankada kayıtlı olan cep telefonunun girilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin girilmesinin ardından kayıtlı cep telefonuna bir onay şifresi gönderilmekte olup, ekrana bu şifrenin girilmesi gerekmektedir. Ekranda istenmekte olan diğer bilgilerin de girilmesi ile başvuru tamamlanmakta ve Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma işlemi tamamlanmış olmaktadır. Şifre alma işlemi sonrasında şifre cep telefonuna SMS olarak gönderilmektedir.

Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma işlemleri için de bankanın herhangi bir şubesini ziyaret etmek ve banka yetkilisine internet şubesi şifre alma talebini beyan etmek yeterlidir. Şube aracılığı ile yapılan başvurular esnasında başvurunun tamamlanması ile şubeden müşteri numarası verilmektedir. Başvurunun onaylanmasının ardından internet şubesi şifresi cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilmektedir. İnternet şubesi giriş şifresinin unutulması halinde bireysel kullanıcılar internet sitesinin ana sayfasında yer alan Şifremi Unuttum linkini tıklayarak yeni şifre oluşturabilmektedirler.

Kurumsal müşteriler ise 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı telefonu arayarak Müşteri İletişim Merkezi üzerinden yeni şifre oluşturmak için taleplerini beyan etmeleri gerekmektedir. Ziraat Bankası internet şubesi şifre alma işlemlerinde giriş parolasını unutan bireysel kullanıcılar internet sitesi içerisinde ana sayfada yer alan Parolamı Unuttum linkine tıklayarak işlemlerini yürütebilmektedirler.

Ziraat Bankası internet Şubesi Şifre Alma
Yıldızlandır

Yorum

  • 1
  • 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.