Kredinotum.com

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerden bankacılık kanallarını kullanarak yararlanmak mümkündür. Özellikle Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme işlemleri için bankanın tüm şubeleri üzerinden kimlik ve gelir belgesi ile kredi kartı başvurusu yapılabildiği gibi Ziraat internet şubesi, telefon bankacılığı, 4747 SMS şube ve tüm ATM’ler üzerinden de yapılabiliyor. SMS ile kredi kartı ön başvurusunda bulunabilmek için “KART TC LİMİT GELİR” bilgilerini birer boşluk bırakarak kısa mesaj göndermek yeterlidir. Başvuru soncu hakkındaki bilgi ise çok kısa süre sonrasında SMS ile bildirilmektedir.

İnternet adresi üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak için www.ziraatbank.com.tr adresine giriş yapılabilir. İnternet şubesi, cep telefonu ve ATM’ler üzerinden yapılan başvuruların içeriğinde kısıtlı bilgilerin olması nedeni ile incelemeler de bu yönde yapılıyor ve ön başvuruların soncu esnasında belirtilen cep telefonu numaralarına başvuru sonuçları SMS ile iletiliyor.

İnternet şubeleri ve telefon bankacılığı kanallarından alınan Ziraat Bankası kredi kartı başvurularında gerekli güvenlik aşamalarından geçilmesi ve taleplerin olumlu olarak değerlendirilmesi sonrasında kartlar basılarak teslim ve diğer işlemler için talep edilen Ziraat şubelerine gönderiliyor. Kredi kartını teslim almak için belgeler ile birlikte şubeye başvuru yapılması gerekiyor.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu ve başvuru sonucu öğrenme işlemlerinde son olarak başvurunun sorgulanması bulunuyor. Bu aşamada da bankacılık kanalları üzerinden işlem yapılabiliyor. Ayrıca kart başvurusunun sonucu hakkındaki ayrıntılı bilgiler için bankanın en yakın şubesini ziyaret ederek ya da 444 00 00 ile 0850 220 00 00 müşteri iletişim merkezi hattını arayarak kart başvurusunun durumu hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca şube dışında yapılan kart başvuru kanallarındaki kredi karı ön başvuru sonuçları da başvuru esnasında belirtilen e – posta ve SMS aracılığı ile de başvuru sahiplerine iletiliyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu ve Başvuru Sonucu Öğrenme
5 (100%) 1 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.