Kredinotum.com

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmeti ile tüm finansal işlemler için ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası ile zamana ve mekana bağlı olmadan şubelerden yapılabilecek tüm bankacılık işlemleri 7 gün 24 saat tek bir telefon ile gerçekleştirilebilir.

444 00 00 ya da 0850 220 00 00 Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezlerinin aranmasının ardından T.C. kimlik numarası ya da müşteri numarasının tuşlanarak hiç vakit kaybetmeden kişiye özel ürün ve hizmetler ile ilgili özel menülere ulaşılır. Tüm telefonlardan alan kodu çevrilmeden direkt olarak numaranın tuşlanması ile müşteri iletişim merkezine bağlanılır. Böylece kişiye özel menüler aracılığı ile hiç vakit kaybetmeden bankacılık işlemleri gerçekleştirilir.

Ziraat Bankası telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilmek için bankada vadesiz tasarruf hesabının ve banka kartının olması gerekir. Hesabı bulunduğu banka şubesine kimlik ile birlikte bizzat başvuru yaparak Elektronik Bankacılık Başvuru Formu ve Sözleşmesi’nin doldurularak imzalanması ile Ziraat Bankası telefon şubesi hizmetlerinden kolayca yararlanılabilir. Bireysel internet bankacılığı şubesini kullanan kişiler internet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilirler.

Hesap işlemleri, para transferleri, yatırım işlemleri, kredi kartı işlemleri, OGS işlemleri, şifre işlemleri, banka kartı işlemleri, Western Union, ödemeler, internet bankacılığı destek hizmetleri, faiz, kur ve oran bilgileri ile ilgili tüm işlemler tek bir telefon ile yapılabilir. Müşteri iletişim merkezine sabit hatlar ile yapılan aramalar şehir içi konuşma ücretleri üzerinden ücretlendirilir. Cep telefonları üzerinden yapılan aramalarda da bağlı olunan GSM operatörü tarifesi uygulanıyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası
5 (100%) 2 yıldız

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.