Krediler

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

Güncelleme:

Ziraat Bankası müşterilerine ve diğer tüm herkese sunmuş olduğu yeni bankacılık kanalı SMS bankacılığıdır. SMS Bankacılığı ile 7 gün 24 saat herhangi bir şubeye gitmeye ihtiyaç duyulmadan nerede olunursa olunsun hesaplara erişilmesine olanak sunarken, SMS bankacılığı ile Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu işlemlerine ve daha pek çok bankacılık işlemine rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Ziraat Bankası SMS Bankacılığı ile banka hesap bakiyeleri görüntülenebilir, hesap hareketleri sorgulanabilir ve şubede sıra beklemeden yalnızca tek bir SMS ile kredi ve kredi kartı başvurularında bulunulabilir. Ziraat Bankası SMS kredi başvurusu işlemleri ile tüm acil nakit ihtiyaçlarında başvuru yanıtları da anında mesaj olarak iletiliyor. Bankanın SMS bankacılığı kanalı ile 4747’e talep edilen işlemi yazarak kısa mesaj göndermek yeterlidir. Ayrıca Ziraat Bankası kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemi de SMS bankacılığı kanalı ile yapılabiliyor.

Bilgi talepleri anında yanıtlanmakta olup, kredi başvurularında ise incelemeler ve gerekli araştırmalar yapılmasının ardından en kısa sürede cep telefonlarına SMS olarak iletiliyor. Tüm bunların yanı sıra harçlık avans başvuruları ile bakiye sorgulama, genç bankkart başvuruları, bakiye sorgulama, hesap hareketleri izleme, FON ve döviz sorgulama ve kredi kartı son ekstre detayları sorgulama işlemleri ile beraber kredi kartı güncel limit sorgulama işlemleri de yapılabiliyor.

Sorgulama işlemlerinin yanı sıra kredi ve kredi kartı talepleri, ekkart talepleri, limit artış talebi, OGS etiket bakiye sorgulama, OGS etiketi bakiye yükleme, kazandıran bankkart başvuru ve kazanç izleme işlemleri ile avans bankkart başvuru ve bakiye izleme işlemleri Ziraat Bankası SMS Bankacılığı aracılığı ile anında yapılabilir. 4747 SMS bankacılığı işlemlerinde banka tarafından herhangi bir ücret alınmamakta olup, müşteri tarafından gönderilen SMS ücretleri ise hat operatörünün SMS tarifesi ücreti üzerinden 1 SMS karşılığı olarak ücretlendiriliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı