Kredinotum.com

Ziraat Bankası Yılbaşı Kredisi 2016

Türkiye’nin en eski yeni bankası sloganıyla çok farklı bir imaj çıkartarak hayatımıza yeniden giren Ziraat, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı kredisi kampanyası hazırladı. Bizde sizler için Ziraat bankası yılbaşı kredisi 2016 kampanya koşullarını, faiz oranlarını ve geri ödeme koşulları ile başvuru kanallarını araştırdık.

1,34 faiz oranıyla yeni yılda bizlere kredi vermeye hazırlanan ziraat bankası, 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerimize çözüm üretmektedir. 36 ay üst limitli kredi sağlayan Ziraat, 50 TL masraf dışında hiçbir masraf talep etmemekte olup ek olarak hayat sigortası yaptırma zorunluluğu vardır.

10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurunuz için 13,300TL geri ödeme talep eden Ziraat, aylık 368 TL geri ödeme ile 36 ay vade yapmaktadır.

Kredi başvurunuzun onaylanması veya ön onay alması durumunda ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile ilgili yazdığımız yazıyı okuyarak, bankaya gitmeden önce kredi evraklarınızı hazırlamanızı uzmanlarımız önermekte olup talep edilen evraklarınızın banka şubesindeki ihtiyaç kredisi müşteri temsilcisini arayarak teyit etmeniz de önerilmektedir.

Ziraat Bankası Yılbaşı Kredisi 2016
Yıldızlandır

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.